Rada Parafialna i Rada Ekonomiczna

2021 rada parafialnaW listopadzie w obydwu parafiach odbyły się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wybory zostały przeprowadzone zgodnie ze Statutem Parafialnej Rady Duszpasterskiej w Diecezji Opolskiej oraz Dekretem Ogólnym Biskupa Opolskiego w sprawie Wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej dnia 1 października 2021.

Skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej w parafii pw. św. Jakuba Starszego apostoła w Debrzycy:

Członkowie Rady z wyboru parafian:

1. Iskrzak Mateusz

2. Piróg Katarzyna

3. Podsobinski Daniel

4. Zielińska Lidia

Skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej w parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Grobnikach:

a. Członkowie Rady z nominacji Proboszcza:

1. Osipa Zbigniew

2. Osipa Łukasz

B. Członkowie Rady z wyboru parafian:

1. Bilik Zofia