Parafia p.w. Ścięcia św.  Jana Chrzciciela

w Grobnikach

Wspomnienia z pielgrzymowania do Matki Bożej w Medjugorie ...

13 sierpnia 2022

W sobotę, 25 czerwca br., z naszej parafii wyruszyła grupa pielgrzymów w swoją dziesięciodniową podróż po urokliwych zakątkach Węgier i Chorwacji, aby na dłużej zatrzymać się w Medjugorie. Pomysłodawcą wyjazdu i autorem szlaku pielgrzymkowo-turystycznego był ks. Proboszcz, który z dużym zaangażowaniem organizował wszystkie spotkania modlitewne na szlaku naszego pielgrzymowania. Tuż przed świtem na parking przy ul. Zamkowej w Grobnikach zajechał wygodny autokar. O 3.30 była sprawowana Msza św. w Grobnickiej Świątyni a potem wszyscy sprawnie upakowali bagaże i zajęli miejsca w pojeździe, na których przyjdzie im spędzić wiele godzin. Punktualnie o godz. 4-tej autokar wyruszył w daleką drogę. Podróż rozpoczęliśmy modlitwą i śpiewem Godzinek do Maryi Niepokalanej.

TU MOŻNA ZOBACZYĆ KILKA ZDJĘĆ ZE SZLAKU PIELGRZYMKOWEGO

Informacje parafialne

Zobacz aktualne informacje
związane z życiem parafii:

Intencje parafialne

Ogłoszenia parafialne


 

Parafia online

live

 
 

Msze św. i spowiedź

w niedzielę:

8.00 Grobniki, 9.30 Debrzyca, 11.00 Grobniki

w dni powszednie:

Pn, śr, cz, pt, 17.00 Debrzyca , 18.00 Grobniki ; wt, sb. 7.00 Grobniki, 8.00 Debrzyca

 

Spowiedź zawsze przed mszą święta pól godziny

Nasza Parafia

Proboszcz: ks. Daniel Kasprzak

 

Adres: Grobniki
ul. Kościelna 2, 48-100 Głubczyce
Telefon: 77 485 67 88
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Więcej

Regulamin cmentarza

Polecane strony

diecezja opolska


wsd


wsd


doxa


doxa